Strefowy Turniej Drużynowego Tenisa Stołowego klas VI i młodszych - Pisarzowice - 18.03.2024 r.
W Pisarzowicach /powiat kamiennogorski/ mistrzosie powiatów strefy jeleniogórskiej zmierzyli sie w eliminacjach strefowych Igrzyska Młodzieży szkolnej w drużynowym turnieju tenisa stołowego. Powiat karkonoski reprezentowała Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie.
Po rozegraniu meczy grupowych, pólfinału i finału zajęliśmy II miejsce awansując do Finałów Dolnośląskich.
W drużynie grali: Mieszko Trytek, Nikodem Gromala i Oliver Kaczmarek
Gratulujemy !!!
2024-03-19

