Dane kontaktowe

Andrzej Zaremba

a_zaremba@wp.pl

tel. 695 08 06 40

Finał XI Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańcow Wsi w biegach przełajowych - Dobromil - 22.04.2010 r.

Ogromnym sukcesem zakończył się udział uczniów naszej szkoły w Finale Dolnośląskim  w biegach przełajowych w ramach XI Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi, który odbył się w Dobromilu /powiat Polkowice/ w dniu 22.04.2010 r.

Zawody te poprzedzone zostały Mistrzostwami Powiatu, które odbyły się w Mysłakowicach, gdzie uczniowie szkoły wygrali 5 biegów. Najlepsi wystartowali w finale w Dobromilu, gdzie postarali się o dużą niespodziankę.

W biegu uczniów klas IV Lidia Hamkało zajęła I miejsce zdobywając tytuł mistrzyni województwa. Jest to największy sukces indywidualny młodych biegaczy z Siedlęcina w ostatnich latach.. Nie był to koniec sukcesów. W tej samej kategorii miejsce III zajął Piotr Bryczkowski.