Kadra Klubu Sportowego


  • Paweł Sikora
  • Oliwia Ługowska
  • Malwina Trytek
  • Karol Kozioł
  • Kalina Trytek
  • Paulina Czaderska
  • Kamil Gromala
  • Mieszko Trytek
  • Kacper Żegota
  • Fabian Ługowski


Galeria


Dane kontaktowe


Andrzej Zaremba

a_zaremba@wp.pl

tel. 695 08 06 40



Galeria



XIV Międzynarodowy Maraton Rowerowy - Siedlęcin - 11.09.2021 r.
 
Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Wałbrzych - 15.08.2021 r.
 
5 Bieg dla Dzieci MINI SOWA - Ludwikowice Kłodzkie - 07.08.2021 r.
 
Najlepszy Sportowiec Szkoły w roku szkolnym 2020 - 2021
 
Finał X Grand Prix Tenisa Stołowego w Jeżowie Sudeckim - 19.06.2021 r.
 
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym - Jeżów Sudecki - 14.06.2021 r.
 
Bieg ZABOBRZAŃSKA MILA - Jelenia Góra - 12.06.2021 r.
 
Bieg Charytatywny dla Antosia - Szczodre /gmina Długołęka/ - 23.05.2021 r.
 
Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym - 22.05.2021 r.
 
Szkolny Challenge Kroków On-line - 16.04.2021 r.
 
Mistrzostwa Szkoły On-line w trikach z piłką - 09.04.2021 r.
 
Mistrzostwa Szkoły On-line w trikach ze skakanką - 26.03.2021 r.
 
Mistrzostwa Szkoły On-line w naprzemianstronnym podbijaniu piłeczki rakietką do tenisa stołowego - 1
 
SKS On-line - Konkurs szachowy - 07.03.2021 r.
 
Mistrzostwa Szkoły On-line w żonglerce głową - 26.02.2021 r.
 
Szkolny Konkurs On-line w Budowaniu Figur ze Śniegu - 19.01.2021 r.
 
Mistrzostwa Szkoły On-line w podbijaniu piłeczki do tenisa stołowego - 19.12.2020 r.
 
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego LZS - TALENT 2020 - Jeżów Sudecki - 12.12.2020 r.
 
Mistrzostwa Szkoły On-line w w kręceniu hula hop - 11.12.2020 r.
 
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego - 05.12.2020 r.
 
Mistrzostwa Szkoły On-line w żonglerce piłką - 04.12.2020 r.
 
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego - 02.12.2020 r.
 
Mistrzostwa Szkoły On-line w skokach na skakance - 27.11.2020 r.
 
Zawody Strefowe LZS w warcabach stupolowych - 11.10.2020 r.
 
XVIII Memoriał Ryszarda Semczuka - Jelenia Góra - 19.09.2020 r.
 
Otwarcie Roku Sportowego - 11.09.2020 r.
 
Bieg Orląt - Chełmiec - 06.09.2020 r.
 
Finał IX Grand Prix Tenisa Stołowego w Jeżowie Sudeckim - 20.06.2020 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - kręcenie hula hop on-line - 03.06.2020 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe on-line - podbijanie piłeczki do tenisa stołowego - 21.05.2020 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe on-line - żonglerka piłką - 14.05.2020 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - skoki na skakance on-line - 07.05.2020 r.
 
Mistrzostwa Strefy II LZS w tenisie stołowym - Pisarzowice - 07.03.2020 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - badminton chłopców - 05.03.2020 r.
 
Bieg Tropem Wilczym - Legnica - 01.03.2020 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w tenisie stołowym - Stara Kamienica - 08.02.2020 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - halowa piłka nożna - 30.01.2020 r.
 
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym - Jeżów Sudecki - 18.01.2020 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - PIRAMIDA - 16.01.2019 r.
 
Bieg Noworoczny w Świdnicy - 12.01.2020 r.-
 
Bieg POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ - Złotoryja - 11.01.2020 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - ringo chłopców - 09.01.2020 r.
 
Turnieje klasowe w PIRAMIDĘ
 
SIS - ringo dziewcząt - 19.12.2019 r.
 
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym - 05.12.2019 r.
 
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego LZS TALENT 2019 - Jeżów Sudecki - 30.11.2019 r.
 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego Złota Jesień - Jeżów Sudecki - 16.11.2019 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - tenis stołowy - 14.11.2019 r.
 
Biegi - Zanim Dorosnę do Maratonu - Świdnica - 09.11.2019 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - szachy - 07.11.2019 r.
 
Finał Dolnośląski LZS Warcab Stupulowych - 26.10.2019 r. - Górażdże
 
SIS piłka nożna - 17.10.2019 r.
 
Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej LZS w warcabach stupolowych - 12.10.2019 r.
 
Bieg Górski w Paseky na Jizerou - 29.09.2019 r.
 
Otwarcie Roku Sportowego - 27.09.2019 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe LZS - Jeżów Sudecki - 20.09.2019 r.
 
SIS warcaby stupolowe - 19.09.2019 r.
 
XII Międzynarodowy Turystyczny Maraton Rowerowy - Siedlęcin - 07.09.2019 r.
 
Bieg Szalona 9 - Jawor - 01.09.2019 r.
 
4 Bieg dla Dzieci MINI SOWA - Ludwikowice Kłodzkie - 10.08.2019 r.
 
Zakończenie Roku Sportowego 2018-2019
 
Bieg Uliczny Nowogrodziecka Dziesiątka w Nowogrodźcu - 09.06.2019 r.
 
Półmaraton Jaworski - Jawor - 02.06.2019 r.
 
VII Bieg Mały Zdobywca Góry Parkowej - Kamienna Góra - 13.04.2019 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe LZS - Rakowice Wielkie - 29.03.2019 r.
 
SIS badminton dziewcząt i chłopców - marzec 2019
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w szachach - 24.03.2019 r.
 
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Stara Kamienica - 23.03.2019 r.
 
Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym - 19.01.2019 r. - Jeżów Sudecki
 
Bieg Noworoczny ZUPBADURA - Świdnica - 13.01.2019 r.
 
Dolnośląskie Igrzyska Integracyjne - Dzierżoniów - 13.12.2018 r.
 
Bieg Mikołajkowy w Płoszczynie
 
Powiatowe sukcesy w tenisie stołowym
 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego LZS Złota Jesień - 24.11.2018 r.
 
Ciasteczkowy Bieg Dziecięcy - Strzegom - 13.10.2018 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w warcabach stupolowych - Siedlęcin - 11.10.2018 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - warcaby stupolowe - 04.10.2018 r.
 
Inauguracja Roku Sportowego - 19.09.2018 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe LZS - Jeżów Sudecki - 18.09.2018 r.
 
Międzynarodowy Maraton Kolarski - Siedlęcin - 08.09.2018 r.
 
Bieg Jeża w Mieroszowie - 01.05.2018 r.
 
Zaproszenie na III Milę Zabobrzańską
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w biegach przełajowych w Mysłakowicach - 24.04.2018 r.
 
XXVII Memoriał im. M. Fludra - Wleń - 22.04.2018 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - badminton - 12.04.2018 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe LZS - Rakowice Wielkie - 11.04.2018 r.
 
Turniej Tenisa Stołowego II Strefy LZS - Pisarzowice - 18.03.2018 r.
 
IX Turniej Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa Wsi Jeżów Sudecki - 17.03.2018 r.
 
Finał Dolnośląski Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym - Brzeg Dolny - 13.03.2018 r.
 
Zawody Strefowe w Drużynowym Tenisie Stołowym - Pisarzowice - 05-06-07.03.2018 r.
 
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym - Jelenia Góra - 04.03.2018 r.
 
Mini Bieg Icemana - Przesieka - 17.02.2018 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w tenisie stołowym - 03.02.2018 r.
 
Ferie na sportowo - styczeń 2018 r.
 
Memoriał Bronka Furtaka i Jacka Urbana w tenisie stołowym - Pisarzowice - 20.01.2018 r.
 
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym - 13.01.2018 r.
 
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego LZS TALENT 2017 - Jeżów Sudecki - 16.12.2017 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - ringo dziewcząt - 14.12.2017 r.
 
Drużynowe Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym - Jeżów Sudecki - 08.12.2017 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - ringo chłopców - 08.12.2017 r.
 
VIII Bieg Mikołajkowy - Ubocze - 06.12.2017 r.
 
Drużynowe Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym - Jeżów Sudecki - 04.12.2017 r.
 
Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym - Jeżów Sudecki - 29.11.2017 r.
 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego LZS Złota Jesień - Jeżów Sudecki - 25.11.2017 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - halowa piłka nożna - 23.11.2017 r.
 
Bieg Niepodległości w Świdnicy - 11.11.2017 r.
 
Bieg Niepodległości w Legnicy - 10.11.2017 r.
 
SIS - tenis stołowy - 09.11.2017 r.
 
Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w szachach drużynowych - Siedlęcin - 6-7.11.2017 r.
 
Finał Dolnośląski LZS w warcabach stupolowych - Żarów - 05.11.2017 r.
 
Biegi Przełajowe - zanim Dorosnę do Maratonu - Świdnica - 04.11.2017 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - szachy - 26.10.2017 r.
 
Turniej Strefy Jeleniogórskiej LZS w warcabach stupolowych - Siedlęcin - 22.10.2017 r.
 
Mistrzostwa LZS Powiatu Jeleniogórskiego w warcabach stupolowych - Siedlęcin - 16.10.2017 r.
 
III Bieg Płoszczyński - Płoszczyna - 14.10.2017 r.
 
III Bieg Pod Chojnikiem - Jelenia Góra - 07.10.2017 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - warcaby stupolowe - 05.10.2017 r.
 
II Żarowskie Biegi Strefowe - Żarów - 01.10.2017 r.
 
Bieg górski w Paseky - 23.09.2017 r.
 
Finał Dolnośląskich Biegów Przełajowych LZS - Roztoka - 21.09.2017 r.
 
Inauguracja Roku Sportowego - 19.09.2017 r.
 
XV Memoriał Ryszarda Semczuka - Jelenia Góra - 16.09.2017 r.
 
Biegi Przełajowe Strefy Jeleniogórskiej LZS - Jeżów Sudecki - 15.09.2017 r.
 
X Międzynarodowy Turystyczny Maraton Rowerowy - 09.09.2017 r.
 
VII Bieg do Pani Fatimskiej - Oleśnica - 15.08.2017 r.
 
Bieg Strzegomska Dwunastka - 24.06.2017 r.
 
Podsumowanie współzawodnictwa Najlepszy Sportowiec Szkoły - 23.06.2017 r.
 
5 Ślężański Bieg Młodzieżowy - Sobótka - 21.06.2017 r.
 
Bieg Nowogrodziecka Dziesiątka - 18.06.2017 r. - Nowogrodziec
 
XXIII Półmaraton Jaworski - Jawor - 04.06.2017 r.
 
SIS - Piramida - 30.05.2017 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w biegach przełajowych - Mysłakowice - 23.05.2017 r.
 
XVII Europejskie Biegi Uliczne - Bolesławiec - 21.05.2017 r.
 
Finał VI Grand Prix Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym - Jeżów Sudecki - 20.05.2017 r.
 
Turniej piłki nożnej z okazji Dni Jeżowa Sudeckiego - 19.05.2017 r.
 
XXVI Memoriał Uliczny im. M. Fludra - Wleń - 07.05.2017 r.
 
XXXI Bieg Pamięci - Rogoźnica - 06.05.2017 r.
 
XXV Bieg Jeża - Mieroszów - 01.05.2017 r.
 
V Półmaraton Mietkowski - Borzygniew - 23.04.2017 r.
 
XIX Bieg Przełajowy - Powitanie Wiosny - Rząsiny - 01.04.2017 r.
 
Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w biegach przełajowych - Rakowice Wielkie - 31.03.2017 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w szachach - Siedlęcin - 26.03.2017 r.
 
VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Jeżów Sudecki - 25.03.2017 r.
 
Finał Dolnośląski Szkół Podstawowych w tenisie stołowym - Brzeg Dolny - 14.03.2017 r.
 
Zawody Strefowe LZS w tenisie stołowym - Pisarzowiece - 12.03.2017 r.
 
Ferie na sportowo - 24.02.2017 r.
 
Finał Strefy Jeleniogórskiej w drużynowym tenisie stołowym chłopców - Pisarzowice - 07.02.2017 r.
 
Finał Strefy Jeleniogórskiej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt - Pisarzowice - 06.02.2017 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 05.02.2017 r.
 
Bieg Noworoczny ZUPBADURA - Świdnica - 29.01.2017 r.
 
Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym - 28.01.2017 r. - Jeżów Sudecki
 
SIS - ringo dziewcząt i chłopców - 17.01.2016 r.
 
V Memoriał Bronisława Furtaka i Jacka Urbana w tenisie stołowym - Pisarzowice - 07.01.2017 r.
 
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego - TALENT 2016 - Jeżów Sudecki - 10.12.2016 r.
 
VII Bieg Mikołajkowy - Ubocze - 06.12.2016 r.
 
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym szkół podstawowych - Jeżów Sudecki - 05.12.2016 r.
 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Złota Jesień - Jeżów Sudecki - 26.11.2016 r.
 
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych - Siedlęcin - 25.11.2016 r.
 
Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym - Jeżów Sudecki - 23.11.2016 r.
 
SIS - tenis stołowy chłopców - 15.11.2016 r.
 
XVII Cross Niepodległości - Wałbrzych - 11.11.2016 r.
 
SIS - tenis stołowy dziewcząt - 08.11.2016 r.
 
Finał Dolnośląski LZS w warcabach stupolowych - Krzeszów - 06.11.2016 r.
 
Bieg Przełajowy - Zanim dorosnę do maratonu - Świdnica - 05.11.2016 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - szachy - 25.10.2016 r.
 
II Bieg pod Chojnikiem - Jelenia Góra - 16.10.2016 r.
 
Strefa LZS w warcabach stupolowych - Siedlęcin - 15.10.2016 r.
 
V Memoriał im. Michała Wojtanowskiego - Bielawa - 08.10.2016 r.
 
SIS - warcaby stupolowe - 04.10.2016 r.
 
Żarowskie Biegi Strefowe - Żarów - 02.10.2016 r.
 
III Międzypokoleniowy Bieg Przełajowy - Pojednani w Sporcie - Krzyżowa - 29.09.2016 r.
 
Bieg Górski w Paseky nad Jizerou - 24.09.2016 r.
 
XIV Memoriał Ryszarda Semczuka - Jelenia Góra - 18.09.2016 r.
 
Jeleniogórskie Biegi Przełajowe LZS - Jeżów Sudecki - 16.09.2016 r.
 
Inauguracja Roku Sportowego - 13.09.2016 r.
 
Zakończenie Roku Sportowego 2015-2016 - 24.06.2016 r.
 
IV Ślężański Bieg Młodzieżowy - Sobótka - 22.06.2016 r.
 
Ogólnopolski Bieg Uliczny 'Nowogrodziecka 10' - Nowogrodziec - 19.06.2016 r.
 
II Zabobrzańska Mila - Jelenia Góra - 12.06.2016 r.
 
XXII Półmaraton Jaworski - 05.06.2016 r.
 
Finał V Grand Prix Tenisa Stołowego - Jeżów Sudecki - 21.05.2016 r.
 
12. Weekend POLSKA BIEGA - Piechowice - 21.05.2016 r.
 
Turniej piłki nożnej z okazji Dni Jeżowa Sudeckiego - 20.05.2016 r.
 
XXV Memoriał im. M. Fludra - Wleń - 08.05.2016 r.
 
XXX Bieg Pamięci - Rogoźnica - 07.05.2016 r.
 
Bieg Górski 'Ledwie Dycha' - Jeżow Sudecki - 01.05.2016 r.
 
Bieg Jeża - Mieroszów - 01.05.2016 r.
 
II Bieg Charytatywny dla Iwo - Sosnówka - 24.04.2016 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w biegach przełajowych - Mysłakowice - 22.04.2016 r.
 
Maraton 'Dbam o zdrowie' - Łódź - 16.04.2016 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe LZS - Rakowice Wielkie - 15.04.2016 r.
 
XVIII Ogólnopolski Bieg Przełajowy - Powitanie Wiosny - Rząsiny - 13.04.2016 r.
 
SIS - Koszykarski wielobój rzutowy - 07.04.2016 r.
 
Sukcesy na biegach w Gdyni - 19.03.2016 r.
 
SIS - unihokej - 17.03.2016 r.
 
Dziesiątka Wroactiv - biegi dziecięce - Wrocław - 13.03.2016 r.
 
VII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Jeżów Sudecki - 05.03.2016 r.
 
Strefowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego - Pisarzowice - 02.03.2016 r.
 
Bieg Tropem Wilczym - Wałbrzych - 28.02.2016 r.
 
Strefowy Turniej Tenisa Stołowego LZS w Pisarzowicach - 28.02.2016 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - badminton - 25.02.2016 r.
 
FERIE NA SPORTOWO - tenis stołowy - 10.02.2016 r.
 
FERIE NA SPORTOWO - piłkarzyki - 10.02.2016 r.
 
FERIE NA SPORTOWO - warcaby stupolowe - 03.02.2016 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - szachy - 28.01.2016 r.
 
Mistrzostwa Powiatu Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 24.01.2016 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - ringo - 21.01.2016 r.
 
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 18.01.2016 r.
 
Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 16.01.2016 r.
 
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego - Talent 2015 - Jeżów Sudecki - 12.12.2015 r.
 
VI Bieg Mikołajkowy - Ubocze - 07.12.2015 r.
 
XVI Dolnośląskie Igrzyska Integracyjnyjne Szkół i Ośrodków Specjalnych oraz Masowych - Dzierżoniow
 
Drużynowe Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym - 25.12.2015 r. - Jeżow Sudecki
 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego 'Złota Jesień' - Jeżów Sudecki - 21.11.2015 r.
 
SIS - tenis stołowy - 12/19.11.2015 r.
 
Finał Dolnosląski LZS warcab stupolowych - Żarów - 14.11.2015 r.
 
Bieg Przełajowy Zanim dorosnę do maratonu - Świdnica - 07.11.2015 r.
 
SIS - wielobój siatkarski
 
SIS - halowy turniej trójek piłkarskich
 
Bieg Pod Chojnikiem - Jelenia Góra - 18.10.2015 r.
 
Strefowy Turniej warcab Stupolowych LZS - Siedlęcin - 11.10.2015 r.
 
W drodze do maratonu - Poznań - 10.03.2015 r.
 
IV memoriał im. Michała Wojtanowskiego - Bielawa - 03.10.2015 r.
 
SIS - warcaby stupolowe - 01.10.2015 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w warcabach stupolowych - 29.09.2015 r.
 
Bieg Górski w Paseky - 26.09.2015 r.
 
XXIII Bieg Jeleniogórskiej Jesieni - Jelenia Góra - 20.09.2015 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe LZS - Jeżów Sudecki - 18.09.2015 r.
 
Otwarcie Roku Sportowego - 15.09.2015 r.
 
VIII Maraton Rowerowy - 12.09.2015 r.
 
Obóz rekreacyjny Nowy Dębiec - 17-30.07.2015 r.
 
Parkowa Gonitwa - Legnica - 25.07.2015 r.
 
Bieg Masowy Ulicami Bielawi - Bielawa - 19.07.2015 r.
 
Podsumowanie współzawodnictwa Najlepszy Sportowiec w roku szkolnym 2014/2015
 
IV Strzegomska Dwunastka - Strzegom - 20.06.2015 r.
 
3 Ślężański Bieg Młodzieżowy - Sobótka - 17.06.2015 r.
 
Bieg Uliczny - Zabobrzańska Mila - Jelenia Góra - 14.06.2015 r.
 
Biegi Przełajowe POLSKA BIEGA - Piechowice - 13.06.2015 r.
 
Dzień dziecka na sportowo - 01.06.2015 r.
 
XXXVI Bieg Krasnali - Czarny Bór - 30.05.2015 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - zawody rowerowe - 21.05.2015 r.
 
XXIV Memoriał Uliczny im. M. Fludra - Wleń - 17.05.2015 r.
 
Bieg Pamięci - Rogoźnica - 09.05.2015 r.
 
Finał IV Grand Prix Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży Gminy Jeżów Sudecki - Jeżów Sudecki - 02.05.
 
Bieg Jeża - Mieroszów - 01.05.2015 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w biegach przełajowych - Myslakowice - 30.04.2015 r.
 
XVII Bieg Przełajowy "Powitanie Wiosny" - Rząsiny - 18.04.2015 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe LZS - Rakowice Wielkie - 16.04.2015 r.
 
II Cross Mokrzeszowski - Mokrzeszów - 11.04.2015 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w szachy - Siedlęcin - 15.03.2015 r.
 
VI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Jeżów Sudecki - 14.03.2015 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 07.03.2015 r.
 
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych - Siedlęcin - 05.03.2015 r.
 
Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w tenisie stolowym chłopcow - Pisarzowiece - 03.03.2015 r.
 
Bieg Tropem Wilczym - Wałbrzych - 01.03.2015 r.
 
III Bieg Walentynkowy - Siedlęcin - 13.02.2015 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe w szachy - 12.02.2015 r.
 
Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 31.01.2015 r.
 
Bieg Noworoczny - Świdnica - 18.01.2015 r.
 
Życzena Noworoczne 2015
 
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego 'Talent 2014' - Jeżów Sudecki - 13.12.2014 r.
 
XV Dolnośląskie Igrzyska Integracyjne - Dzierżoniów - 27.11.2014 r.
 
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 25.11.2014 r.
 
Drużynowe Mistrzostwa Gminy szkól Podstawowych w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 20.11.2014 r.
 
Gminny Turniej Złota Jesień - Jeżów Sudecki - 15.11.2014 r.
 
Bieg Niepodległości - Jelenia Góra - 11.11.2014 r.
 
Finał Dolnosląski LZS w warcabach stupolowych - Żarów - 08.11.2014 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe w tenisie stołowym - 04.11.2014 r.
 
Bieg charytatywny Iwusiowy Bieg - Podgórzyn - 25.10.2014 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe w mini piłce nożnej - 21.10.2014 r.
 
Zawody strefowe w warcabach stupolowych - Siedlęcin - 11.10.2014 r.
 
Finał Dolnosląski LZS w biegach przełajowych - Jeżów Sudecki - 02.10.2014 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w warcabach stupolowych - Siedlęcin - 30.09.2014 r.
 
Bieg górski w Paseky nad Jizerou - 27.09.2014 r.
 
XXXI Bieg Jeleniogórskiej Jesieni - Jelenia Góra - 21.09.2014 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe LZS - Rakowica Wielkie - 19.09.2014 r.
 
Inauguracja Roku Sportowego - Siedlęcin - 18.09.2014 r.
 
Lubańskie Biegowisko - Lubań - 14.09.2014 r.
 
VII Maraton Rowerowy - Siedlęcin - 06.09.2014 r.
 
Bieg Kubusia - Kowary - 31.08.2014 r.
 
Mini Półmaraton Henrykowski - Henryków - 09.08.2014 r.
 
Obóz
 
Zakończenie Roku Szkolnego
 
Bieg Uliczny Dziesiątka Nowogrodziecka - 15.06.2014 r.- Nowogrodziec
 
II Bieg Extra - Wojanów - 07.06.2014 r.
 
XX Pólmaraton Jaworski - Jawor - 01.06.2014 r.
 
Finał III Grand Prix Dzieci i Młodzieży w tenisie Stołowym - Jeżów Sudecki - 31.05.2014 r.
 
Polska Biega - Piechowice - 24.05.2014 r.
 
XXIII Meriał Uliczny im. M. Fludra - Wleń - 11.05.2014 r.
 
XXXV Wiosenny Bieg Krasnali - Czarny Bór - 10.05.2014 r.
 
Polsko - Czeskie Biegi Przełajowe - Mieroszów - 02.05.2014 r.
 
XXVI Cross Cieplicki - Jelenia Góra - 01.05.2014 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w biegach przełajowych - Jeżów Sudecki - 29.04.2014 r.
 
Dolnośląski finał wiosennych biegów przełajowych - Borzygniew - 15.04.2014 r.
 
II Bieg Mały Zdobywca Góry Parkowej - Kamienna Góra - 13.04.2014 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe LZS - Rakowice Wielkie - 11.04.2014 r.
 
Mistrzostwa Gminy szkól Podstawowych w warcabach stupolowych - Siedlęcin - 10.04.2014 r.
 
XVI Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny - Rząsiny - 05.04.2014 r.
 
Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej - Jeżów Sudecki - 27.03.2014 r.
 
V Turniej Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa - Jeżów Sudecki - 22.03.2014 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w szachach - Siedlęcin - 15.03.2014 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 09.03.2014 r.
 
Ferie na sportowo - warcaby - 24.02.2014 r.
 
Ferie na sportowo - piłkarzyki - 24.02.2014 r.
 
Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 22.02.2014 r.
 
Ferie na sportowo - tenis stołowy - 21.02.2013 r.
 
II Bieg Walentynkowy - Siedlęcin - 13.02.2014 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - badminton - 10.02.2014 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - mini siatkówka
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - mini piłka nożna
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - szachy - 13.01.2014 r.
 
Bieg Noworoczny - Świdnica - 12.01.2014 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe w ringo - Siedlęcin - 09.12.2013 r.
 
XV Bieg Niepodległości - Jelenia Góra - 10.11.2013 r.
 
Finał Dolnośląski Warcabów Stu-polowych organizowany w ramach XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS i Miesz
 
Szkolne Igrzyska Sportowe w tenisie stołowym - Siedlęcin - 28.10.2013 r.
 
Mistrzostwa II Strefy LZS w warcabach stupolowych - Siedlęcin - 12.10.2013 r.
 
Otwarcie Roku Sportowego - Siedlęcin - 10.10.2013 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w warcabach stupolowych - Siedlęcin - 09.10.2013 r.
 
Bieg Młodego Maratończyka - Legnica - 06.10.2013 r.
 
Bieg Górski Paseky - 28.09.2013 r.
 
Finał Dolnośląski XIV Igrzysk LZS i Mieszkańcow Wsi w biegach Przełajowych - Jeżów Sudecki - 26.09.2
 
XXX Bieg Jeleniogórskiej Jesieni - Jelenia Góra - 22.09.2013 r.
 
VIII Bieg Piastów - Piechowice - 21.09.2013 r.
 
Biathlon letni Szklarska Poręba - 16.09.2013 r.
 
XIX Półmaraton Jaworski - Jawor - 02.06.2013 r.
 
XIII Europejskie Biegi Uliczne - Bolesławiec - 27.052013 r.
 
XI Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - Jedlina Zdrój - 26.05.2013 r.
 
XXII Memoriał Biegowy im. M. Fludra - Wleń - 12.05.2013 r.
 
Finał Grand Prix Tenisa Stołowego - Jeżów Sudecki - 11.05.2013 r.
 
XXV Cross Cieplicki - Jelenia Góra - 05.05.2013 r.
 
Bieg Extra - Wojanów - 04.05.2013 r.
 
XXI Bieg Jeża - Mieroszów - 01.05.2013 r.
 
Bieg pod Górę Szybowcową - Jeżów Sudecki - 28.04.2013 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w biegach Przełajowych - Mysłakowice - 19.04.2013 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe LZS - Rakowice Wielkie - 11..04.2013 r.
 
XV Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny - Rząsiny - 06.04.2013 r.
 
Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej - Jeżów Sudecki - 27.03.2013 r.
 
Mistrzostwa Gminy i Powiatu LZS w szachach - Siedlęcin -17.03.2013 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w Tenisie Stołowym - Łomnica - 03.03.2013 r.
 
IV Turniej Tenisa Stołowego o Puxhar Sołtysa - Jeżów Sudecki - 02.03.2013 r.
 
Drużynowe Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w szachy - Czernica - 20.02.2013 r.
 
I Bieg Walentynkowy - 15.02.2013 r.
 
Bieg pod Górę szybowcową - Jeżów Sudecki - 10,02,2013 r. -
 
Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 02.02.2013 r.
 
Ferie na sportowo - tenis stołowy - 01.02.2013 r.
 
Ferie na sportowo - szachy - 29.01.2013 r.
 
Ferie na sportowo - piłkarzyki - 29.01.2013 r.
 
Ferie na sportowo - Warcaby - 28.01.2013 r.
 
V Bieg Mikołajkowy - Ubocze - 06.12.2012 r.
 
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego 'Talent 2012" - Jeżów Sudecki - 01.12.2012 r.
 
XIII Dolnosląskie Igrzyska Integracyjne szkól Specjalnych, Masowych i Ośrodków Szkolno -Wychowawczyc
 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego "Zlota Jesień" - Jeżow Sudecki - 17.11.2012 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - Tenis Stołowy - 15.11.2012 r.
 
XIV Ogólnopolski Bieg Niepodległości - Jelenia Góra - 11.11.2012 r.
 
Finał Dolnosląski w warcabach stupolowych - Bielawa - 10.11.2012 r.
 
Bieg Niepodleglości - Legnica - 09.11.2012 r.
 
Strefowe Zawody LZS w Warcabach Stupolowych - Siedlęcin - 28.10.2012 r.
 
Szkolne Igrzyska Sportowe - Biathlon Letni - 20.10.2012 r.
 
Mistrzostwa Powiatu Zrzeszenia LZS w warcabach stupolowych - Siedlęcin - 11.10.2012 r.
 
Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w Biegach Przełajowych - Karpacz - 05.10.2012 r.
 
XXIX Bieg Jeleniogórskiej Jesieni - Jelenia Góra - 30.09.2012 r.
 
Poutovy Beh Budarkou - Paseky nad Jizerou - 29.09.2012 r.
 
I Turniej II edycji Grand Prix Tenisa Stołowego dzieci i młodzieży - Jeżów Sudecki - 22.09.2012 r.
 
Jeleniogórskie Biegi Przełajowe - Złota Jesień - Jeżów Sudecki - 20.09.2012 r.
 
Otwarcie Roku Sportowego - Siedlęcin - 18.09.2012 r.
 
III Dolnośląskie Biegi Leśne - Węgliniec - 08.09.2012 r.
 
Bieg Piwosza - Bieg Kubusia - Kowary - 01.09.2012 r.
 
Obóz rekreacyjno - wypoczynkowy Nowy Dębiec - 21.07.2012 r. - 03.08.2012 r.
 
Strzegomska Dwunastka - Strzegom - 30.06.2012 r.
 
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce - Zgorzelec - 09.06.2011 r.
 
Zawody Strefy Jeleniogórskiej w lekkiej atletyce - Zgorzelec - 03.06.2011 r.
 
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce - Jelenia Góra - 31.05.2011 r.
 
IX Ogólnopolski Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - Jedlina Zdrój - 28.05.2011 r.
 
Europejskie Biegi Uliczne - Bolesławiec - 22.05.2011 r.
 
Turniej Tenisa Stołowego - Wleń - 21.05.2011 r.
 
Bieg Uliczny - POLSKA BIEGA - Jelenia Góra - 15.05.2011 r.
 
Turniej mini piłki nożnej z okazji Dni Jeżowa Sudeckiego - Jeżów Sudecki - 13.05.2011 r.
 
XX Memoriał Biegowy im. Michała Fludra - Wleń - 08.05.2011 r.
 
Otwarte Mistrzostwa Mysłakowic w tenisie stołowym - 07.05.2011 r.
 
XIX Bieg Jeża - Mieroszów - 02.05.2011 r.
 
XXIII Ogólnopolski Cross Cieplicki - Jelenia Góra - 01.05.2011 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w biegach przełajowych - Mysłakowice - 27.04.2011 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe LZS - Rakowice Wielkie - 18.04.2011 r.
 
Legnicki Cross Wiosenny - Legnica - 16.04.2011 r.
 
XIII Ogólnopolski Bieg Przełajowy Powitanie Wiosny - Rząsiny - 09.04.2011 r.
 
Nowy rekord szkoły w biegu na 60 m - 07.04.2011 r.
 
II Turniej Tenisa Stołowego o puchar WSI JEŻÓW SUDECKI - Jeżów Sudecki - 26.03.2011 r.
 
Mistrzostwa szkoły w badmintonie - 21.03.2011 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w tenisie stolowym - Mysłakowice - 16.03.2011 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w szachach - Siedlęcin - 13.03.2011 r.
 
Halowe Mistrzostwa szkoły w "trójkach piłkarskich" - 28.02.2011 r.
 
Mistrzostwa Gminy LZS w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 26.02.2011 r.
 
Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w szachach drużynowych - Czernica - 21.01.2011 r.
 
I Noworoczny Bieg nad Stawem - Stary Węgliniec - 15.01.2011 r.
 
Mistrzostwa szkoły w szachach - 03-04.01.2011 r.
 
III Uliczny Bieg Mikołajkowy - Gryfów Śląski - 06.12.2010 r.
 
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu SZS w tenisie stołowym chłopców - Mysłakowice - 02.12.2010 r.
 
Drużynowe Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 29.11.2010 r.
 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego "Złota Jesień" - Jeżów Sudecki - 27.11.2010 r.
 
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego "Talent 2010" - Jeżów Sudecki - 26.11.2010 r.
 
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym - 22.11.2010 r.
 
III Świdnicki Bieg Niepodległosci - Świdnica - 11.11.2010 r.
 
Biegi Niepodległości w Legnicy - 10.11.2010 r.
 
Finał Dolnośląski LZS w warcabach 100-polowych - Witoszów Dolny - 06.11.2010 r.
 
Mistrzostwa Powiatu LZS w warcabach 100-polowych - Siedlęcin - 28.10.2010 r.
 
Mistrzostwa Szkoły w warcabach 100-polowych - 11.10.2010 r.
 
XXIII Bieg Lwa Legnickiego - Legnica - 02.10.2010 r.
 
Poutovy Beh Budarkou - Paseky nad Jizerou - 25.09.2010 r.
 
Strefowe Biegi Przełajowe "Złota Jesień" - Jeżów Sudecki - 23.09.2010 r.
 
Gminny Turniej Piłki Nożnej "Orlik 2010" -- Jeżów Sudecki - 20.09.2010 r.
 
XXVIII Bieg Jeleniogórskiej Jesieni - Jelenia Góra - 19.09.2010 r.
 
Otwarcie Roku Sportowego - Szkolne Biegi Przełajowe - 17.09.2010 r.
 
II Świdnicka Piętnastka - Świdnica - 28.08.2010 r.
 
Europejskie Biegi Uliczne - Bieg Solidarności - Bolesławiec - 22.08.2010 r.
 
Obóz rekreacyjno - wypoczynkowy Nowy Dębiec 24.07-06.08.2010 r.
 
VIII Ogólnopolski Bieg Opolski - Opole - 03.07.2010 r.
 
Zakończenie Roku Szkolnego - 25.06.2010 r.
 
Bieg Uliczny "Nowogrodziecka 10-tka" - Nowogrodziec - 20.06.2010 r.
 
I Otwarty Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego - Wleń - 18.06.2010 r.
 
XVI Półmaraton Jaworski - Jawor - 06.06.2010 r.
 
VIII Ogólnopolski Bieg Górski - Jedlina Zdrój - 29.05.2010 r.
 
XIX Memoriał Uliczny im. Michała Fludra - Wleń - 09.05.2010 r.
 
Nowy rekord Szkoły w lekkiej atletyce - 07.05.2010 r.
 
XXII Cross Cieplicki - Jelenia Góra - 02.05.2010 r.
 
XVIII Bieg Jeża - Mieroszów - 01.05.2010 r.
 
Legnicki Cross Wiosenny - Legnica - 24.04.2010 r.
 
Finał XI Dolnośląskich Igrzysk LZS w biegach przełajowych - Dobromil - 22.04.201 r.
 
Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego LZS "Złota Jesień" - Mysłakowice - 20.04.2010 r.
 
XII Bieg Przełajowy "Powitanie Wiosny" Rząsiny 10.04.2010 r.
 
Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w warcabach stupolowych - Czernica - 10.03.2010 r.
 
Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS w Jeleniej Górze w szachach - Siedlęcin - 28.02.2010 r.
 
Mistrzostwa Gminy LZS w tenisie stołowym - Jeżów Sudecki - 06.02.2010 r.
 
Wycieczka do Parku Wodnego we Wrocławiu - 12.01.2010 r.
 
X Dolnosląskie Igrzyska Integracyjne - Dzierżoniów - 01.12.2009 r.
 
Bieg Niepodległości - Świdnica - 11.11.2009 r.
 
Finał X Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi w warcaby stupolowe - Pęgów - 07.11.2009 r.
 
Turniej Strefy Jeleniogórskiej w Warcabach 100-polowych X Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców
 
Mistrzostwa LZS Powiatu Jeleniogórskiego w Warcabach 100-polowych - Siedlęcin - 15.10.2009 r.
 
II Bieg Sybiraka - Wołów - 20.09.2009 r.
 
XXVI Bieg Jeleniogórskiej Jesieni - Jelenia Góra - 19.09.2009 r.
 
Inauguracja Roku Sportowego - Siedlęcin - 14.09.2009 r.
 
Dolnośląskie Biegi Leśne - Węgliniec - 12.09.2009 r.
 
XX Ogolnopolski Bieg Solidarności - Jelenia Góra - 06.09.2009 r.
 
I Bieg Bieg Świdnicki "Dekoria" - 29.08.2009 r.